Сушко Дмитро Олександрович

0

Місце роботи: Товариство з обмеженою відповідальністю «науково –виробниче підприємство «Гебо»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Навмисне ухиляння від сплати податків, що входять у систему оподатковування, уведених у встановленому законом порядку, вчинено службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, зобов'язаним їх сплачувати, що привело до фактичного ненадходження в бюджети засобів в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, інше підроблення документів, а також складання й видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Сушко Д.О. покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Сушко Д.О. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, установивши йому випробний термін тривалістю 2 (два) роки. Додаткове покарання у вигляді заборони займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-11-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.