Старчиков Євген Валерійович

0

Місце роботи: Орджонікідзевський РВ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області
Посада: начальник сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків
Склад корупційного правопорушення: Повторно, незаконно придбав, зберігав і перевозив з метою збуту та збув наркотичну речовину у великих розмірах та будучи працівником правоохоронного органу та представником влади, зловживаючи посадовим становищем з корисливих мотивів, використовуючи надану йому владу, всупереч інтересам служби, заподіяв істотну шкоду охоронюваним законом суспільним і державним інтересам, що виразився в підриві авторитету представленого ним правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом часткового складання покарань остаточно призначити покарання у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з відбуванням покарання в кримінально-виконавчому установі закритого типу. На підставі ст. 54 КК України позбавити Старчікова Є.В. спеціального звання капітан міліції.
Дата судового рішення: 2012-10-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.