Григораш Микола Валерійович

0

Місце роботи: 
Посада: нспектор прикордонної служби відділу прикордонної служби «Вашківці»
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене працівником правоохоронного органу, вчинене організованою групою та службове підроблення, тобто внесення до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України, шляхом часткового складання призначених покарань, призначити Григорашу Миколі Валерійовичу остаточну міру покарання – 10500 (десять тисяч п’ятсот) грн. штрафу, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах терміном на один рік, з конфіскацією майна, яке належить йому на праві приватної власності.
Дата судового рішення: 2012-04-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.