Андреєв Артур Григорович

0

Місце роботи: Божковська ВК № 16
Посада: молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовою особою –працівником правоохоронного органу своїм службовим становищем , в інтересах третіх осіб , що спричинило істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу –установи виконання покарань. як незакінчений замах на збут особливо небезпечного наркотичного засобу у великих розмірах , за попередньою змовою , в місця позбавлення волі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст..70 ч.1 КК України шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Андреєву А.Г. до відбування 5 років позбавлення волі з позбавленням обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки; На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Андреєва А.Г. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки та покладенням обов"язків передбачених ст. 76 КК України. Відповідно до ст. 54 КК України позбавити засудженого Андреєва Артура Григоровича спеціального звання — молодший сержант внутрішньої служби.
Дата судового рішення: 2011-12-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.