Сирота Олег Михайлович

0

Місце роботи: ПОП «Єдність»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також у складенні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки; перевищення службових повноважень, тобто умисному вчиненні службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їм прав та повноважень, які заподіяли тяжкі наслідки охоронюваним законом державним та громадським інтересам; підроблення документів, які видаються та посвідчуються підприємством, яке має право видавати та посвідчуватим такі документи, які надають право, з метою їх використання , вчинене , за попередньою змовою групи осіб та використання завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст.ст. 70 ч.1, 72 КК України за сукупністю злочинів остаточно призначити покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на 1 рік 6 місяців без штрафу. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого Сироту Олега Михайловича від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-05-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.