Назаревич Валерій Леонідович

0

Місце роботи: ТОВ «Моноліт – Сервіс»
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Незаконне заволодіння державними коштами, шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах; замах на незаконне заволодіння державними грошовими коштами, шляхом зловживання службовим становищем, повторно; службова підробка, а саме умисне внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційний документ, що спричинило заподіяння тяжких наслідків; службова підробка, а саме умисне внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційний документ
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання, більш суворим остаточно визначити 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з господарсько – розпорядчою діяльністю терміном на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Назаревич В.Л. від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-07-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.