Лондар Сергій В’ячеславович

0

Місце роботи: Академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного в с. Старичі Яворівського району Львівської області
Посада: начальник речової служби центру забезпечення навчальним процесом
Склад корупційного правопорушення: Лондар С.В., будучи військовою службовою особою, склав, видав завідомо неправдивий документ, вказавши у ньому неправдиві відомості та як військова службова особа, зловживаючи службовим становищем, маючи умисел на привласнення військового майна подав завідомо неправдивий документ, не довівши злочин до кінця з причин, що не залежали від його волі.
Вид покарання (стягнення): Згідно із ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання засудженому –позбавлення волі на строк п’ять років. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Лондара Сергія В’ячеславовича від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину і виконає покладений на нього обов’язок.
Дата судового рішення: 2012-08-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.