Ружинський Максим Олегович

0

Місце роботи: Голосіївський РУ ГУ МВС України в м. Києві
Посада: оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою працівником правоохоронного органу, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, у вигляді підриву авторитету та престижу органів державної влади, а також заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання визначити у виді позбавлення волі на строк 5(п’ять) років, з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах на строк 3(три) роки з позбавленням спеціального звання «молодший лейтенант міліції». На підставі ст. 75 КК України звільнити Ружинського М.О. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки. Згідно ст. 76 КК України покласти на засудженого обов’язок періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію та повідомляти їх про зміну місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2012-09-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.