Брайко Юрій Васильович

0

Місце роботи: Олександрівська районна державна адміністрація
Посада: начальник відділу культури та туризму
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем , вчинене повторно; службове підроблення , тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей , а також складання і видача завідомо неправдивих документів; одержання хабара службовою особою , яка займає відповідальне становище.
Вид покарання (стягнення): Апеляцію прокурора задовольнити частково, вирок Олексанрівського районного суду Кіровоградської області від 4 жовтня 2011 року відносно Брайка Юрія Васильовича в частні призначеного покарання скасувати. Важати Брайка Юрія Васильовича засудженим і призначити покарання: за ч.2 ст.191 КК України -3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади ,пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно — господарських функцій строком на 1 рік 6 місяців з конфіскацією всього належного йому майна: за ч.3 ст.191 КК України на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно — господарських функцій строком на 2 роки; за ч.1 ст.366 КК України 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно — господарських функцій строком на 1 рік ; за ч.2 ст.368 КК України на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно — господарських функцій строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому майна. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Брайку Ю.В. покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади , пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно — господарських функцій строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому майна. Міру запобіжного заходу на касаційний період залишити-підписку про невиїзд. В решті вирок залишити без змін.
Дата судового рішення: 2013-06-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.