Криворучко Василь Андрійович

0

Місце роботи: СВК «Перше Травня»
Посада: голова правління
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також у складення та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді матеріальних збитків на суму 290418, 52 грн.; перевищення службових повноважень, тобто умисному вчиненні службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їм прав та повноважень, які заподіяли тяжкі наслідки охоронюваним законом державним та громадським інтересам; підроблення документів, які видаються та посвідчуються підприємством, яке має право видавати та посвідчуватим такі документи, які надають право, з метою їх використання, вчинене повторно, за попередньою змовою групи осіб; використання завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): Згідно зі ст.ст. 70 ч.1, 72 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків; без штрафу. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого Криворучка Василя Андрійовича від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки і 6 місяців.
Дата судового рішення: 2012-05-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.