Довбня Юрій Костянтинович

0

Місце роботи: Першотравнева сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення –складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у вигляді 4 (чотирьох) років обмеження волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Засудженого Довбню Юрія Костянтиновича згідно ст. 75 КК України від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим терміном строком на 2 (два) роки за умови, що засуджений не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-08-03
Номер судового рішення: 1/1422/113/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.