Княжанський Ігор Віталійович

0

Місце роботи: ТОВ «Корпорація «ГлобалМедКер»
Посада: генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Княжанський І.В., за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах заволодів чужим майном та дії, що виразились у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): За сукупністю злочинів, на підставі ст. 70 КК України, остаточне покарання Княжанський Ігорю Віталійовичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді двох років і семи місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій на три роки з конфіскацією майна.
Дата судового рішення: 2012-07-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.