Єрмак Денис Миколайович

0

Місце роботи: Горлівське ГУ ГУМВС України в Донецькій області
Посада: Інспектор патрульної служби взводу 1 роти 1 БПС
Склад корупційного правопорушення: Навмисне в особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам окремих громадян, вчинене працівником правоохоронного органа; внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років, із застосуванням ст. 75 КК України зі звільненням від відбування основного покарання з випробувальним строком на 1 (один) рік і 6 (шість) місяців, якщо він протягом випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-03-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.