Рибчук Ярослав Степанович

0

Місце роботи: ДПІ в м.Івано-Франківську
Посада: перший заступник начальника головного відділу – начальник оперативного відділу головного відділу податкової міліції
Склад корупційного правопорушення: Дії Рибчука Я.С. як працівника правоохоронного органу виразилися у :зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах і в інтересах третіх осіб, використанні службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило державним інтересам тяжкі наслідки, тобто скоєнні злочину передбаченого ст. 364 ч. 3 КК України та фіктивному підприємництві, а саме створенні та придбанні суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, повторно, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі, організованою групою, тобто злочині передбаченому ст.ст. 28 ч. 3, 205 ч. 2 КК України, а також складанні ним як службовою особою завідомо неправдивих документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, організованою групою, тобто злочині передбаченому ст.ст. 28 ч. 3, 366 ч. 2 КК України, привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, організованою групою, тобто злочині передбаченому ст. 191 ч. 5 КК України та злочині передбаченому ст. 209 ч.3 КК України оскільки він у складі організованої групи вчинив фінансову операцію з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, набутті та володінні коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, в особливо великому розмірі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Рибчуку Я.С. покарання – чотири роки шість місяців позбавлення волі, з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади, а також обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, пов`язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих обов`язків, на три роки, з конфіскацією коштів та майна, одержаних злочинним шляхом, з конфіскацією всього належного майна. У відповідності до ст. 54 КК України, позбавити Рибчука Я.С. спеціального звання – майор податкової міліції.
Дата судового рішення: 2012-06-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.