Литвинко Галина Семенівна

0

Місце роботи: ВАТ «Радехівський пивзавод»
Посада: голова правління
Склад корупційного правопорушення: Привласнення ввіреного їй майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно визначити Литвинко Галині Семенівні покарання у вигляді штрафу в розмірі 3000 грн. з позбавленням права обіймати керівні посади пов'язані з обігом товарно-матеріальних цінностей терміном на 1 рік.3 місяці.
Дата судового рішення: 2012-02-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.