Міщенкова Оксана Володимирівна

0

Місце роботи: Публічне акціонерне товариство «Платинум Банк"
Посада: експерт з оформлення кредитів пункту видачі кредитів № 2453
Склад корупційного правопорушення: Шляхом зловживання своїм службовим становищем повторно заволоділа чужим майном та вчинила службове підроблення за таких обставин.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженій Міщенковій О.В. покарання – 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з адміністративно-господарськими функціями (банківською діяльністю, строком ) на 1 рік 6 місяців. На підставі ст.75 КК України, засуджену Міщенкову О.В. звільнити від відбування призначеного судом основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік 6 місяців
Дата судового рішення: 2012-06-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.