Богомаз Олександр Іванович

0

Місце роботи: Яланецька сільської ради
Посада: голова.
Склад корупційного правопорушення: Являючись службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив підроблення завідомо неправдивого рішення Яланецької сільської ради від 23.01.2009 року шляхом підписання його, на підставі якого йому було незаконно нараховано та виплачено 15681 рн.80 коп. бюджетних коштів.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України остаточне покарання підсудному Богомазу Олександру Івановичу за сукупністю злочинів визначити шляхом часткового складання призначених покарань у виді двох років шести місяців позбавлення волі та двох тисяч гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами строком на два роки шість місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити БОГОМАЗА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА від відбування призначеного основного покарання у виді 2 років 6 місяців позбавлення волі, якщо він на протязі одного року шести місяців іспитового строку не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-05-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.