Горбушко Світлана Олександрівна

0

Місце роботи: Охтирська філія КС «Народний кредит»
Посада: виконавчий директор
Склад корупційного правопорушення: Горбушко С.О.за попередньою змовою, протягом лютого 2007р. – квітня 2008р. вчинила ряд умисних злочинів у сфері господарської та службової діяльності, тобто шахрайство з фінансовими ресурсами, кваліфікуючими ознаками якого є вчинення злочину повторно, завдання великої матеріальної шкоди; зловживання службовим становищем, кваліфікуючою ознакою якого є спричинення тяжких наслідків; службове підроблення, кваліфікуючими ознаками якого є спричинення тяжких наслідків; систематичному використанні завідомо підроблених документів; одержання службовою особою хабара у вигляді грошей, за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабара дій з використанням службового становища, кваліфікуючою ознакою якого є повторність; вчинення фінансових операцій та укладення угод з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України призначити засудженій ГорбушкоС.О. до відбування покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді позбавлення волі на строк 7 (сім) років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, на строк 3 (три) роки, з конфіскацією коштів, отриманих злочинним шляхом в сумі 30350 (тридцять тисяч триста п'ятдесят) гривень 00 копійок, з конфіскацією майна. На підставі ст. 72 ч. 4 КК України додаткові покарання, призначені засудженій Горбушко С.О. у вигляді позбавлення права займати посади пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями та конфіскацію майна, виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-05-17
Номер судового рішення: 1-22/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.