Колодяжна Вікторія Володимирівна

0

Місце роботи: 
Посада: фізична особа (надалі СПД-ФО)
Склад корупційного правопорушення: Шахрайство з фінансовими ресурсами, кваліфікуючими ознаками якого є вчинення злочину повторно, завдання великої матеріальної шкоди; зловживання службовим становищем, кваліфікуючою ознакою якого є спричинення тяжких наслідків; службове підроблення, кваліфікуючими ознаками якого є спричинення тяжких наслідків; підроблення документів, кваліфікуючими ознаками якого є: повторність та вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб; систематичному використанні завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України призначити засудженій Колодяжній В.В. до відбування покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим — у вигляді позбавлення волі на строк 5 (п»ять) років з позбавленням права обіймати посади пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями на строк 3 (три) роки. На підставі ст. 72 ч. 4 КК України додаткове покарання, призначене засудженій Колодяжній В.В. у вигляді позбавлення права займати посади пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями, виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-05-17
Номер судового рішення: 1-22/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.