Голомбієвський Іван Вікторович

0

Місце роботи: Державтоінспекція по обслуговуванню адміністративної території обласного центру ( м. Одеси) і автомобільно-технічної інспекції при УДАІ ГУМВС України в Одеській області
Посада: інспектор відділення організації дорожнього руху відділу
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, зберігання й перевезення з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, вчинені організованою групою; зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, використання посадовою особою влади й службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом суспільним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженому Голомбієвському І.В. покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Голомбієвського І.В. від відбування покарання з випробувальним строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2011-09-13
Номер судового рішення: 1-19/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.