Єрьомін Євген Віталійович

0

Місце роботи: Відділ режиму і охорони Запорізького слідчого ізолятора.
Посада: Молодший інспектор.
Склад корупційного правопорушення: 10 вересня 2011 приблизно о 09.00 годині, Єрьомін Є.В., перебуваючи в районі зупинки громадського транспорту «Технікум» в м.Запоріжжя, молодший інспектор відділу режиму і охорони Запорізького слідчого ізолятора, будучи працівником правоохоронного органу, зловживаючи службовим становищем, з корисливих спонукань, вступив в попередній змову з невстановленою в ході досудового слідства особою з метою збуту наркотичні засобів в місці позбавлення волі за грошову винагороду в розмірі 100 гривен, яку повинен був отримати після передачі в камеру Запорізького слідчого ізолятора наркотичні засоби, отримав від останнього наркотичні засоби, таким чином придбав наркотичні засоби з метою збуту.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Єрьоміну Є.В. остаточну міру покарання у вигляді 5 років позбавлення свободи, без конфіскації майна, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Єрьоміна О.В. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку 2 роки не скоїть нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-10-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.