Синишин Руслан Стефанович

0

Місце роботи: НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області
Посада: На час вчинення злочину: експерт сектору комплексного дослідження транспортних засобів
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службової особи своїм службовим становищем, умисно, всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжку наслідки державним інтересам та інтересам окремих громадян та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки як інтересам держави так і інтересам окремих громадян.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст. 364 КК України з застосуванням ст. 69 КК України до основного виду покарання — у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 17000 ( сімнадцять тисяч ) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на 2 (два) роки та з конфіскацією майна; за ч.2 ст.366 КК України з застосуванням ст. 69 до основного та додаткового виду покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень. Відповідно до вимог ст. 70 КК України остаточне покарання призначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 17000 ( сімнадцяти тисяч) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на 2 (два) роки та з конфіскацією майна.
Дата судового рішення: 2011-10-27
Номер судового рішення: 1-168/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.