Терпелюк Дмитро Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Заволодів коштами Галкіна В.В. на загальну суму 15957,76 грн. (1600 доларів США, що еквівалентно 12757,76 грн., та 3200 грн.) шляхом обману та зловживання довірою, крім того підбурював Галкіна В.В. до дачі хабара співробітникам правоохоронних органів; повторно шляхом обману та зловживання довірою, заволодів грошовими коштами Галкіна В.В. та Галкіної С.Є. в сумі 2600,00 грн., 3400,00 грн. та 1000 доларів США, що еквівалентно 7972,70 грн, а також Терпелюк Д.І. повторно підбурював Галкіна В.В. до дачі хабара співробітникам правоохоронних органів в сумі 4000 доларів США, що еквівалентно 31890,80 грн.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Терпелюку Д.І. призначити покарання у виді обмеження волі на строк три роки із штрафом на користь держави в сумі 8500,00 грн., без конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 1-100/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.