Цьока Олексій Іванович

0

Місце роботи: ПП “Долина”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ст. 191 ч.2 КК України КК України до обмеження волі на строк – 2 роки з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські посади терміном на 1 рік 6 місяців, за ст.366 ч.1 КК України до обмеження волі строком на 1 рік з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські посади терміном 1 рік. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворого остаточно визначити Цьока О.І. — 2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські посади терміном 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Цьока О.І. від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку, який суд визначає в 1 рік, не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов”язки.
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: № 713/38/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.