Єрін Сергій Вікторович

0

Місце роботи: Нижньогірський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в АР Крим
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Єрін С.В., працюючи старшим інспектором Нижньогірського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в АР Крим вчинив зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам; службову підробку, тобто складання й видача свідомо неправильних документів, а також навмисне невиконання посадовою особою постанови суду, що вступив у законну чинність, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам.
Вид покарання (стягнення): кримінальне покарання: за ч.1 ст. 364 КК України у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади в органах кримінально-виконавчої інспекції строком на 2 року; за ч.1 ст. 366 КК України у вигляді – 1 року обмеження волі з позбавленням права займати посади в органах кримінально-виконавчої інспекції строком на 1 рік; за ч.2 ст. 382 КК України у вигляді 4 років 2 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах кримінально-виконавчої інспекції строком на 3 року без конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2011-07-27
Номер судового рішення: 1-184/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.