Гамлявий Василь Костянтинович

0

Місце роботи: Басейнове управління водних ресурсів (БУВР) р.Південний Буг
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної сплати за рахунок бюджетних коштів незавершених на час здійснення оплати робіт на загальну суму 263777,48 грн.; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; використання службовою особою бюджетних коштів всупереч їх цільовому призначенню, якщо предметом цих діянь були бюджетні кошти у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України призначити Гамлявому В.К. остаточну міру покарання за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань у виді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в державних органах, що пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком в один рік шість місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Гамлявого В.К. від відбування призначеного основного покарання, встановивши йому іспитовий строк в один рік. На підставі ст.72 ч.3 КК України основне покарання у виді штрафу в розмірі 1700 гривень, призначене по ч.1 ст.210 КК України Гамлявому В.К., складанню з іншими видами покарань не підлягає і виконується самостійно. На підставі ст.72 ч.4 КК України додаткове покарання – позбавлення права обіймати керівні посади в державних органах, що пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, призначене Гамлявому В.К., виконується самостійно. На підставі ст.76 п.2 КК України зобов'язати Гамлявого В.К. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2012-07-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.