Мер Ірпеня міг ухилятися від податків з продажу десятків квартир (розслідування)

0

Мер маленького передмістя столиці Ірпеня Володимир Карплюк говорить: якщо маєте претензії до моєї роботи – приїжджайте з наручниками. Якщо придивитися до його оборудок з нерухомістю за останні кілька років – порада мера видається не такою вже й поганою. Тільки за минулий рік мер продав десятки квартир за схемою, яка могла дозволити йому не заплатити податків на сотні тисяч гривень, хоча сам Карплюк стверджує, що все було законно. Про це йдеться у програмі «Схеми» – спільному проекті Радіо Свобода і Першого Суспільного телеканалу.

Ім’я Ірпінського голови Володимира Карплюка стало відоме загалу після новини про його 67 квартир, зареєстрованих в декларації про доходи за 2013 рік. Вже наступного року квартир у Карплюка значно поменшало, їх залишилося 23. Решту, розказує мер, він продав, як чесний бізнесмен.

«67 квартир зареєстровані в 2013 році – це результат моєї підприємницької діяльності до того моменту, як я став міським головою. Я показав цю декларацію, щоб територіальна громада знала, що балотується чесна людина, якій нема чого приховувати, в якої є доходи», – пояснює Карплюк програмі «Схеми».

З його біографії не дуже зрозуміло, про яку підприємницьку діяльність йдеться. бо перед мерською посадою в офіційній біографії – порожні 3 роки.

Джерело: Схеми