Палац губернатора Київщини

0

98d3fc1-maetokВисокі посади – високі мури. Губернатор Київської області звів шикарний маєток у селі Лісники. Скромне село розташоване якраз на території впливу та діяльності очільника області. Садиба або радше замок має три поверхи, три корпуси та басейн. Нерухомість Шандри розкинулась на півтора гектари землі. Відшукали «скромне» житло губернатора журналісти телеканалу ЗІК. Щоправда, у гості можновладець медійників не запросив. Журналісти зазирнули за лаштунки життя чиновника з неба через камеру літального пристрою – коптера. І були приголомшені масштабами розкошів і апетитами Шандри.
Сам губернатор Київщини, якого журналісти застали зненацька на прийомі громадян у будівлі ОДА, від палацу в Лісниках відхрестився. Мовляв, нерухомість належить його батькові, а він як син лише допомагає втілювати родинну мрію в життя.
Утім на які гроші Шандра втілює у життя амбітні бажання батька – лишається загадкою. Оскільки на офіційну зарплатню губернатора будівництво такого палацу ніяк не потягнути.
За даними юриста Шандри, земельна ділянка зареєстрована на батька губернатора. Лише за землю Шандра-старший виклав пів мільйона доларів. Йому ж належить ще третина гектару землі в Обухівському районі. Чим заробляє на життя з розмахом Шандра-старший, юрист змовчав. Лише зазначив, що ділянки були куплені у 2008 році на доходи від бізнесової діяльності. Утім з бізнесом Микола Шандра покінчив у 2011 році.
Водночас Володимир Шандра донині суміщає роботу чиновника і бізнесмена. Його інвестиційно-промислова компанія займається торгівлею будівельними матеріалами та провадить будівельні роботи.

Водночас, стверджують журналісти, губернатор досі є співзасновником “Промислово-інвестиційної компанії”, яка займається торгівлею будматеріалами та будівництвом.

Поруч із маєтком Шандри знаходиться півгектара його заступника Лева Парцхаладзе: ділянка записана на його дружину Лесю.

“Там здається трішки більше, ніж півгектара. Ця земельна ділянка була придбана, здається, у 2011 році по договору купівлі-продажу”, – розповів сам Парцхаладзе.

Поруч із офіційною ділянкою розташована ще одна, яку журналісти пов’язують із Парцхаладзе.

55 га землі на невідомій підставі отримала компанія “Житлоком”, а потім передала фірмі “Лаврські дзвони”. Обидві, через низку посередників, зареєстровані на вулиці Грушевського 3. Це адреса ПАТ “XXI століття” і ТОВ “XXI століття”, засновником яких був Лев Парцхаладзе. Сам він запевняє, що не має стосунку до компаній з 2011 року, але коли компанія отримувала землю, Парцхаладзе із “ХХІ століття” ще не вийшов.