Важкі будні правоохоронців

0

Найлютішим ворогом боротьби з корупцією, хабарництвом, тіньовий торгівлею є самі її борці, які не перешкоджають даними процесам, а очолюють їх. Інакше як пояснити наявність нерухомості, бізнесу, люксових автомобілів у представників правоохоронних органів?

Знайомтеся. Нідзельська Володимир Олександрович. На даний момент є начальником управління захисту економіки в Київській області Національної поліції України. До цього обіймав посади заступника начальника цього управління та начальником управління захисту економіки в Чернігівській області. Характерно, що за час його становлення на високих посадах по боротьбі з економічними злочинами зростає і кількість питань, що стосуються матеріального становища чиновника. Крилата фраза «щоб ти жив на одну зарплату», напевно, не про Володимира.

Сімейним підрядом Нидзельскому вдалося досягти непоганих успіхів на ниві «боротьби» з економічними злочинами з подальшим збагаченням. До речі, його дружині Нидзельской Ліс, прокурору, який займався справами активістом Майдану, в такому завзятті теж не відмовиш. Будучи державним службовцем, Леся має частку (25%) торгового комплексу в р. Крестовка Донецької області на непідконтрольної території Україні. З 2013 року, а саме тоді дружина борця з економічною злочинністю почала займатися бізнесом, справи у сім’ї йдуть як не можна краще. Адже нелегальна торгівля в т. н. ДНР обіцяє непогані бариші. Та й чоловік допомагає вирішувати питання нелегальної торгівлі.

11 липня 2013 р. Нидзельская придбала земельну ділянку з прекрасною дачею в с. Зазим’я Броварського району Київської обл. площею 1000 м2. Надалі Леся навіть намагалася стати прокурором Спеціальної антикорупційної прокуратури. Ось які потрібні Україні прокурори!

У липні 2010 року Недзельський стає власником квартири в столиці площею понад 100 м2. Цікавий той факт, що, перебуваючи на посаді в Чернігівській області, він «забув» вказати цю інформацію в річній декларації за 2015 і 2016 рік. Але в 2017 році квартира дивовижним чином спливає у декларації Недзельського.

У 2016 р. дружина дарує бідному полковнику нерухомість, яку Недзельський продає за 870 тис. грн. (близько $35 тис.). 26 липня 2016 р. Нідзельська купує автомобіль Mercedes-Benz ML 350 2010 р. в. за 500 тис. грн. (близько $20 тис.). Причому, річний дохід від з/п у Недзельського склав трохи більше 111 тис. грн. Його дружини – трохи вище 144 тис. грн.

Автор: Дмитрий Калюжный, специально для Журналисты против коррупции и произвола