А все-таки дочка ”Роснафти” заплатила українським ”антикорупціонерам”

0

103844Мій попередній блог був про те, що “Роснефть” заплатила за зняття арешту з “палива Курченка”. Зокрема, в моєму дописі є скрін з інтернет -сторінки закупівель “Роснафти”, який свідчить, що дочка “Роснафти” “ТНК-Індастріз Україна” найняла українську юридичну фірму “Арцінгер”, щоб зняти арешт з “палива Курченка” і скасувати податкові зобов’язання в бюджет України розміром 40 млн. грн.
Тобто українська юридична фірма погодилася допомогти “трохи” пограбувати бюджет України в інтересах “Роснафти” – опори режиму Путіна. Також тут безумовно треба акцентувати на корупційній складовій.
Нагадаю, що в контракті дочки “Роснафти” з “Арцінгером” мова йшла про паливо, що було арештоване в рамках розслідування корупційних схем Курченка, через які бюджет України недоотримав 670 млн. доларів.
І нарешті найголовніше – “Арцінгер” виконав завдання клієнта. Арешт з палива Курченка-“Роснафти” був знятий Печерським судом літом цього року. Відповідне рішення можна знайти в Єдиному реєстрі судових рішень.
При чому у мене є всі підстави вважати, що на клієнта “Роснафту” працювали не лише юристи “Арцінгера”, а також вихідці з цієї юрфірми, що масово інтегровані у владу. Зокрема, на високих посадах- заступника генпрокурора зараз працює екс-партнер “Арцінгера” Віталій Касько, заступниками міністра юстиції -партнер “Арцінгера” Сергій Шкляр та юрист Антон Янчук.
Керуючий партнер “Арцінгер” Тімур Бондарєв, який одночасно є членом правління поважної антикорупційної організації Трансперенсі інтернешнл Україна у відповідь на мої звинувачення написав блог, в якому багато слів “правда” і “честь”. Коротко суть його допису зводиться до того, що команда “Арцінгера” -“люди честі”, а я -“агонія старої корупційної системи”.
При цьому Бондарєв не заперечив контракт між “Арцінгером” і дочкою “Роснафти”, згідно якого юрфірма зобов’язалася отримати в українських судах ухвалу, щодо зняття арешту з “палива Курченка”. Зате він заперечив виконання цього контракту.
Цитую: “Arzinger, дійсно, багато років працював з ТНК (зараз – “Роснефть”) і 10.10.2014 р. виграв тендер на оскарження дій податкової та зняття арешту з палива.Однак ще на початковій стадії співпраця щодо даного проекту була припинена за погодженням сторін, і клієнт самостійно без нашої допомоги супроводжував цю справу. До речі, Arzinger навіть не отримали свій гонорар за цю справу”, -пише Тімур Бондарєв.
Бондарєв подає ці слова, як доказ того, що вони -команда “Арзінгер” – “люди честі”, а я, яка оприлюднила факти їх співпраці з “Роснафтою” – “агонія старої корупційної системи”.
Однак я “агонія старої корупційної системи” все-таки насмілюся зробити кілька зауважень “людям честі”.
Перше, в той день (10.10.2014), коли вони – “люди честі” -виграли тендер “Роснафти”, щоб допомогти цій поважній компанії завершити оборудку з пограбунку бюджету України, я – “агонія старої корупційної системи” – “СВЯТКУВАЛА” день народження свого чоловіка. Йому виповнилося б 38 років, якби він не загинув в бою під Іловайськом. Він захищав Україну від російського агресора, якраз в ті дні, коли “люди честі” з “Арцінгера” побігли подавати свою заявку на тендер “Роснафти”.
Друге, чому вихідці з “Арзінгера”, що знали про плани “Роснафти” не перешкодили зняттю арешту, не відстояли інтереси держави? На суді, де було безпідставно знято арешт не було представника генпрокуратури, де працював один з “Арцінгера”.
Третє, “люди честі” з “Арцінгера” стверджують, що вони опам’яталися, припинили співпрацю і навіть не отримали з “Роснафти”…ГОНОРАР. Однак я – “агонія старої корупційної системи”, яка не звикла сліпо довіряти “новим месіям”, тому перевірила. Взяла роздруківку з бази ДФС, щодо податкових зобов’язань сплати ПДВ і виявила, що 31.05.2015 у “Арцінгера” виникли податкові зобов’язання в розмірі 448 тисяч грн. згідно договору з дочкою “Роснафти” ТОВ “ТНК-Індастріз Україна”. А якщо виникли зобов’язання зі сплати ПДВ це означає, що були закриті акти виконаних робіт чи проплачені кошти.

1535f-00000000000

Тому я переконана, що Тімур Бондарєв член правління антикорупційної організації Трансперенсі Інтернешнл Україна, як партнер “Арцінгера” все-таки отримав свою долю з грошей “Роснафти”.

Так що це: антикорупція правда і честь чи корупція брехня і підлість?

Автор:  народный депутат Ук от «Народного фронта» Татьяна Черновол на УП