А все-таки дочка »Роснафти» заплатила українським »антикорупціонерам»

0

103844Мій попередній блог був про те, що «Роснефть» заплатила за зняття арешту з «палива Курченка». Зокрема, в моєму дописі є скрін з інтернет -сторінки закупівель «Роснафти», який свідчить, що дочка «Роснафти» «ТНК-Індастріз Україна» найняла українську юридичну фірму «Арцінгер», щоб зняти арешт з «палива Курченка» і скасувати податкові зобов’язання в бюджет України розміром 40 млн. грн.
Тобто українська юридична фірма погодилася допомогти «трохи» пограбувати бюджет України в інтересах «Роснафти» – опори режиму Путіна. Також тут безумовно треба акцентувати на корупційній складовій.
Нагадаю, що в контракті дочки «Роснафти» з «Арцінгером» мова йшла про паливо, що було арештоване в рамках розслідування корупційних схем Курченка, через які бюджет України недоотримав 670 млн. доларів.
І нарешті найголовніше – «Арцінгер» виконав завдання клієнта. Арешт з палива Курченка-«Роснафти» був знятий Печерським судом літом цього року. Відповідне рішення можна знайти в Єдиному реєстрі судових рішень.
При чому у мене є всі підстави вважати, що на клієнта «Роснафту» працювали не лише юристи «Арцінгера», а також вихідці з цієї юрфірми, що масово інтегровані у владу. Зокрема, на високих посадах- заступника генпрокурора зараз працює екс-партнер «Арцінгера» Віталій Касько, заступниками міністра юстиції -партнер «Арцінгера» Сергій Шкляр та юрист Антон Янчук.
Керуючий партнер «Арцінгер» Тімур Бондарєв, який одночасно є членом правління поважної антикорупційної організації Трансперенсі інтернешнл Україна у відповідь на мої звинувачення написав блог, в якому багато слів «правда» і «честь». Коротко суть його допису зводиться до того, що команда «Арцінгера» -«люди честі», а я -«агонія старої корупційної системи».
При цьому Бондарєв не заперечив контракт між «Арцінгером» і дочкою «Роснафти», згідно якого юрфірма зобов’язалася отримати в українських судах ухвалу, щодо зняття арешту з «палива Курченка». Зате він заперечив виконання цього контракту.
Цитую: «Arzinger, дійсно, багато років працював з ТНК (зараз – «Роснефть») і 10.10.2014 р. виграв тендер на оскарження дій податкової та зняття арешту з палива.Однак ще на початковій стадії співпраця щодо даного проекту була припинена за погодженням сторін, і клієнт самостійно без нашої допомоги супроводжував цю справу. До речі, Arzinger навіть не отримали свій гонорар за цю справу», -пише Тімур Бондарєв.
Бондарєв подає ці слова, як доказ того, що вони -команда «Арзінгер» – «люди честі», а я, яка оприлюднила факти їх співпраці з «Роснафтою» – «агонія старої корупційної системи».
Однак я «агонія старої корупційної системи» все-таки насмілюся зробити кілька зауважень «людям честі».
Перше, в той день (10.10.2014), коли вони – «люди честі» -виграли тендер «Роснафти», щоб допомогти цій поважній компанії завершити оборудку з пограбунку бюджету України, я – «агонія старої корупційної системи» – «СВЯТКУВАЛА» день народження свого чоловіка. Йому виповнилося б 38 років, якби він не загинув в бою під Іловайськом. Він захищав Україну від російського агресора, якраз в ті дні, коли «люди честі» з «Арцінгера» побігли подавати свою заявку на тендер «Роснафти».
Друге, чому вихідці з «Арзінгера», що знали про плани «Роснафти» не перешкодили зняттю арешту, не відстояли інтереси держави? На суді, де було безпідставно знято арешт не було представника генпрокуратури, де працював один з «Арцінгера».
Третє, «люди честі» з «Арцінгера» стверджують, що вони опам’яталися, припинили співпрацю і навіть не отримали з «Роснафти»…ГОНОРАР. Однак я – «агонія старої корупційної системи», яка не звикла сліпо довіряти «новим месіям», тому перевірила. Взяла роздруківку з бази ДФС, щодо податкових зобов’язань сплати ПДВ і виявила, що 31.05.2015 у «Арцінгера» виникли податкові зобов’язання в розмірі 448 тисяч грн. згідно договору з дочкою «Роснафти» ТОВ «ТНК-Індастріз Україна». А якщо виникли зобов’язання зі сплати ПДВ це означає, що були закриті акти виконаних робіт чи проплачені кошти.

1535f-00000000000

Тому я переконана, що Тімур Бондарєв член правління антикорупційної організації Трансперенсі Інтернешнл Україна, як партнер «Арцінгера» все-таки отримав свою долю з грошей «Роснафти».

Так що це: антикорупція правда і честь чи корупція брехня і підлість?

Автор:  народный депутат Ук от «Народного фронта» Татьяна Черновол на УП