Кукішева Лілія Миколаївна

0

Місце роботи: Сербківська сільська рада Комінтернівського району Одеської області
Посада: секретар сільської ради
Склад корупційного правопорушення: Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів. Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Обмеження волі строком на 3 (три) роки, з позбавленням права обіймати посади секретарів міських, селищних, сільських, рад та посад пов’язаних з матеріальною відповідальністю або такі що пов'язані з обліком збереженням, управлінням та розподіленням матеріальних цінностей на строк 1(один) рік 2 (два) місяці. На підставі п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію в 2014 році» від 08.04.2014 року повністю звільнено від відбування основного та додаткового покарання.
Дата судового рішення: 2014-10-14
Номер судового рішення: 42682085
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.