Сисков Вадим Євгенович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, у значному розмірі, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вирок Васильківського міськрайонного суду Київської області від 17 червня 2013 року, постановлений відносно Сискова Вадима Євгеновича — скасувати в частині визнання Сискова В.Є. винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.386 КК України. Визнати Сискова Вадима Євгеновича винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (в редакції кримінального закону від 07.04.2011 року) та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах місцевого самоврядування строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна.На підставі ст.54 КК України Сискова Вадима Євгеновича позбавити 11 рангу посадової особи місцевого самоврядування, присвоєного відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».На підставі ст.75 КК України Сискова Вадима Євгеновича звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати Сискова Вадима Євгеновича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Дата судового рішення: 2013-09-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.