Тетерук Анна Павлівна

0

Місце роботи: військова частина А 2656
Посада: старший механік радіостанції відділення приймальних радіопристроїв радіоцентру польового вузла зв’язку
Склад корупційного правопорушення: Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Вид покарання (стягнення): Апеляційну скаргу Тетерук Анни Павлівни залишити без задоволення, а постанову Вінницького міського суду від 31 жовтня 2013 року щодо визнання винною Тетерук (Садовську) Анну Павлівну у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу, в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян — 1700 (одна тисяча сімсот) гривень з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності залишити – без змін.
Дата судового рішення: 2013-12-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.