Степаненко Олена Вікторівна

0

Місце роботи: 
Посада: керівник служби у справах дітей Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Склад корупційного правопорушення: Степаненко Олена Вікторівна, будучи державним службовцем 11 рангу 6 категорії, суб’єктом відповідальності за вчинення корупційного правопорушення згідно п. «в» ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», перебуваючи на посаді керівника служби у справах дітей Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації порушила вимоги ч.1 ст. 7 даного Закону — встановлені законом обмеження щодо заняття іншою оплачуваною діяльністю, а саме працювала на посаді члена дільничної виборчої комісії №800193 одномандатного виборчого округу №216, що розташований за адресою: м. Київ, вул.. Російська, 45, за що їй нараховано грошову винагороду в сумі 589,04 грн., з яких утримано 106, 39 грн., і виплачено 482,62 грн., чим своїми діями вчинила адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-4 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Постанову судді Дарницького районного суду міста Києва від 26 липня 2013 року, якою Степаненко Олену Вікторівну визнано винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-4 КУпАП та призначено їй адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі вісімсот п’ятдесят гривень з конфіскацією отриманого доходу від роботи за сумісництвом в розмірі 482 (чотириста вісімдесят дві) грн. 62 коп. — залишити без змін, а апеляційну скаргу Степаненко О.В. — без задоволення.
Дата судового рішення: 2013-08-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.