Боднарчук Дмитро Іванович

0

Місце роботи: Житлово-будівельний кооператив № 11
Посада: голова правління
Склад корупційного правопорушення: Вчинення умисних дій службовою особою юридичної особи приватного права вчинення зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права своїх повноважень, що спричинило тяжкі; заволодіння чужим майно шляхом обману та зловживання довірою – шахрайство, повторно та у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання – три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності на строк два роки. На підставі ст. 75 КК України засудженого Боднарчука Д.І. звільнити від відбування основного виду покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – один рік шість місяців. На підставі ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Боднарчука Д.І. повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, періодично з”являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2013-02-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.