Вереш Валерій Федорович

0

Місце роботи: 
Посада: Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей ( ВКМСД) Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара, тобто одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того хто дає хабара дії з використанням наданої їм влади чи службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вереша Валерія Федоровича визнати винним за ч.3 ст.368 КК України та призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням функцій представника влади у правоохоронних органах строком на три роки без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Вереша В.Ф. від відбування призначеного йому основного покарання з іспитовим терміном в три роки та на підставі п.п.2,3 ст.76 КК України покласти на Вереша В.Ф. обов"язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально – виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2013-01-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.