Ковалишин Петро Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області
Склад корупційного правопорушення: Ковалишин П.М., працюючи на посаді начальника сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області і будучи службовою особою, яка наділена функціями представника влади, переслідуючи корисні мотиви, шляхом вимагання одержав від Калєйнікової Л.В. хабар в період часу з 25.02.2010 року по 02.03.2010 року у два прийоми в загальному розмірі 300 доларів США, або по курсу 2397 грн. за вирішення питання щодо не притягнення її сина Калєйнікова Г.О. до відповідальності у кримінальній справі, порушеній 13.01.2010 року по факту викрадення майна ТзОВ готель "Екран”, що перебувала у провадженні дізнавача сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.
Вид покарання (стягнення): Залізничним районним судом м. Львова від 18 жовтня 2011 року визнано винним та засуджено за ч.2 ст.368 КК України (в редакції станом на 2 березня 2010 року) на п’ять років позбавлення волі, із позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на три роки, з конфіскацією належного йому майна.
Дата судового рішення: 2013-02-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.