Хохленко Сергій Миколайович

0

Місце роботи: Відособлений підрозділ «Управління по охороні природи» Державного підприємства «Луганськвугілля»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара посадовою особою, що займає відповідальне положення, сполученим з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): ХОХЛЕНКО СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України, і призначити йому покарання у вигляді штрафу в сумі 12 750 гривень у дохід держави
Дата судового рішення: 2013-01-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.