Фурман Геннадій Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Організація заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах; організація здійснення легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом; організація замаху на контрабанду, тобто переміщення товарів через митний кордон України із прихованням від митного контролю, вчинено у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання до відбування у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати певні посади на підприємствах будь-якої форми власності на строк 1 рік 6 місяців, з конфіскацією засобів або іншого майна, отриманого злочинним шляхом. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він у період випробного терміну – 2 роки – не вчинить нового злочину, і буде виконувати покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-12-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.