Удод Андрій Миколайович

0

Місце роботи: Приютівська селищна рада
Посада: спеціаліст-землевпорядник і депутат
Склад корупційного правопорушення: Одержання в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Удода Андрія Миколайовича визнати винним та призначити йому покарання за ч. 3 ст. 368 КК України в виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності на строк 3 (три) роки та з позбавленням на підставі ст. 54 КК України 15 рангу 7 категорії посадової особи місцевого самоврядування. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Удода А.М. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Апеляційний суд Кіровоградської області ухвалив: вирок Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 26 грудня 2012 року відносно Удода Андрія Миколайовича скасувати в частині призначеного покарання. Удода Андрія Миколайовича вважати засудженим за ч.3 ст.368 КК України із застосуванням ст.69 КК України до покарання у виді 3 років позбавлення волі без конфіскації майна, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків в органах державної виконавчої служби строком на 3 роки та із позбавленням на підставі ст.54 КК України 15 рангу 7 категорії посадової особи місцевого самоврядування. В порядку ст.365 КПК України 1960 року виключити із вироку кваліфікуючу ознаку — вимагання хабара. Міру запобіжного заходу Удоду Андрію Миколайовичу змінити з підписки про невиїзд на взяття під варту із залу суду, рахуючи строк відбування покарання з 16 травня 2013 року, зарахувавши у строк покарання період перебування під вартою з 23.03.2012 року по 13.04.2012 року.
Дата судового рішення: 2012-12-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.