Слинюк Ігор Олегович

0

Місце роботи: Кіровоградський СІЗО
Посада: молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони
Склад корупційного правопорушення: Незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб, та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 ч.1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Слинюку І.О. покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років, з конфіскацію майна належного на праві власності, та з позбавленням права обіймати службові посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-11-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.