Сосюка Алла Сергіївна

0

Місце роботи: КП «ЖЕК-3»
Посада: Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й змісту домоволодінь
Склад корупційного правопорушення: Пособництво в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинено по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену від відбування покарання з випробуванням, установивши випробний термін в 1 (один) рік. На підставі ст. 76 КК України зобов'язати засуджену в період випробного терміну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи, повідомляти про зміну свого місця проживання й роботи органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.