Мельниченко Дмитро Павлович

0

Місце роботи: ТОВ «М і Дюма»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Визнавши винним Мельниченка Дмитра Павловича за ст. 364 ч. 2 КК України, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на три роки. Відповідно до ст.70 ч.4 КК України за сукупністю злочинів Мельниченку Дмитру Павловичу з урахуванням вироку Суворовського районного суду м.Херсону від 12.05.2011 року за яким він був засуджений за ч.2 ст.286 КК України на строк п’ять років позбавлення волі з поміщенням його до кримінально-виконавчої установи закритого типу, з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки, остаточно призначити покарання шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років шість місяців з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу, з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки та з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на три роки..
Дата судового рішення: 2013-01-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.