Ходкова Галина Йосипівна

0

Місце роботи: КП «Нововоронцовський територіальний центр соціального обслуговування»
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Ходкова Г.Й., використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, в порушення п. 1.7 розділу 1 наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 року № 308/519, без рішення органу вищого рівня, з метою одержання неправомірної вигоди, підписала відомості на отримання заробітної плати та платіжні доручення на їх перерахування з нарахуванням непередбаченої їй надбавки та індексації за період з січня 2012 року по березень 2012 року, чим незаконно отримала неправомірну вигоду у сумі 910 грн., чим порушила обмеження щодо використання службового становища, встановлені ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст.172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Визнати Ходкову Галину Йосипівну винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру — виплаченої надбавки та індексації в сумі 910 (дев'ятсот десять) гривень.
Дата судового рішення: 2012-05-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.