Жайворонок Ігор Георгійович

0

Місце роботи: Державна податкова адміністрація в Кіровоградській області
Посада: Головний державний податковий ревізор-інспектор відділу контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище скоїв за попередньою змовою групою осіб одержання хабара.
Вид покарання (стягнення): Визнати винним Жайворонка Ігора Георгійовича в скоєнні злочину, передбаченому ч.2 ст. 368 КК України призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 ( п’ять ) років, з позбавленням права обіймати посади в органах державної податкової адміністрації на строк 2 ( два ) роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Жайворонка Ігора Георгійовича від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на три роки та з покладенням на нього відповідно до ст.76 КК України обов’язків: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої системи, повідомляти органи кримінально – виконавчої системи про зміну місця проживання і роботи та періодично з’являтись в органи кримінально – виконавчої системи для реєстрації.
Дата судового рішення: 2012-12-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.