Матківський Юрій Ігорович

0

Місце роботи: Головне управління Держтехногенбезпеки
Посада: головний інспектор відділу контролю за діяльністю аварійно-рятувальних формувань управління державного нагляду з питань техногенної безпеки
Склад корупційного правопорушення: Матківський Ю.І. будучи службовою особою, вчинив одержання хабара у значному розмірі за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабар, дії з використанням наданих йому влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Матківського Юрія Ігоровича визнати винним по ст.368 ч.3 КК України та призначити йому покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державного контролю на один рік з конфіскацією всього особисто належного йому майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Матківського Ю.І. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк один рік. Приймаючи до уваги вимоги ст.77 КК України про виключний перелік додаткових покарань, які можуть бути застосовані при застосування судом ст.75 КК України, суд виключає застосування додаткового покарання –конфіскацію майна підсудного Матківського Ю.І., передбаченого ст.368 ч.3 КК України. Відповідно до ст.54 КК України позбавити Матківського Ю.І. спеціального звання –старшого лейтенанта служби цивільного захисту
Дата судового рішення: 2012-04-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.