Лузанов Микола Володимирович

0

Місце роботи: Дніпропетровський воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСВАРС МНС України
Посада: помічник командира
Склад корупційного правопорушення: Пособництво службовим особам в розтраті чужого майна, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі; а також у підробці документа, який видається підприємством, що надає права, з метою його використання третьою особою, здійснено за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання Лузанова Н.В. визначити за сукупністю скоєних злочинів, шляхом поглинання більш суворим покаранням менш суворого, і остаточно Лузанова Н.В. до відбування призначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з матеріальною відповідальністю, строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Лузанова Н.В. від відбування покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину, своєю поведінкою виправдає надану довіру і виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-08-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.