Федоров Олександр Анатолійович

0

Місце роботи: Татарбунарський РВ ГУМВС України в Одеській області
Посада: старший оперуповноважений сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара службовою особою, що займає відповідальне положення, з використанням представленої йому влади й службового становища, по'єднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Федорова Олександра Анатолійовича від призначеного основного покарання з випробувальним строком на 1 рік і 6 місяців.
Дата судового рішення: 2012-10-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.