Шугаєв Вадим Валерійович

0

Місце роботи: ПП «Рамірвілбуд 2011»
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Неналежне виконання посадовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них що заподіяло істотну шкоду державі
Вид покарання (стягнення): Шугаєва Вадима Валерійовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 367 ч. 1 КК України та призначити йому покарання у вигляді штрафу в сумі 5950 (п'ять тисяч дев'ятсот п'ятдесят) гривень в дохід держави, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядницьких діяльністю в сфері підприємницької діяльності та на державних підприємствах строком на 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-10-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.