Пироженко Олег Степанович

0

Місце роботи: Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області
Посада: тимчасово виконуючи обов’язки начальника
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, службовою особою, яка займає відповідальне становище.
Вид покарання (стягнення): Визнати Пироженка Олега Степановича винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Призначити Пироженку Олегу Степановичу покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади в органах охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства строком на 3 роки, без конфіскації майна підсудного. Згідно ст.75 КК України, вирок в частині позбавлення волі не приводити до виконання засудженому, звільнивши Пироженка О.С. від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк – 3 (три) роки. У відповідності з п. п. 2, 3 ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Пироженка О.С. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.